Finance Assistant

Máte rád/a čísla? Účetnictví je Vaším koníčkem? Jste precizní a chcete být platnou posilou finančního týmu? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Bezchybná správa a účetnictví pohledávek a zpracování bankovních výpisů
  • Správné vedení účetnictví závazků a korespondence s věřiteli
  • Účtování potřebných dokumentů
  • Zpracování vyúčtování služebních cest a jejich zaúčtování
  • Evidence a účtování přijatých faktur
  • Vystavování faktur

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti účetnictví
  • Základní znalost daňové problematiky
  • Odpovědný přístup k řešení úkolů
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a flexibilita
  • Pozitivní přístup k práci a ochota učit se novým věcem
  • Komunikační dovednosti
  • Uživatelská znalost MS Office 365
  • Znalost anglického jazyka na základní úrovni a ochota se dále rozvíjet
  • Praxe s účetním systémem SAP výhodou

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 2 dny v týdnu home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • “Bring a friend” bonus
  • Stravenkový paušál
  • 3 Sick days atd.

Typ zaměstnání

Plný úvazek

Typ smlouvy

Pracovní smlouva

Umístění

Okružní 1300/19,
779 00 Olomouc
+420725143691

Lucie_Horáková_ZKW_Olomouc_Czechia_HR

Lucie Horáková

Video

Naše ocenění

Best recruiters ZKW Group

Sledujte nás!