Brigádnik/čka na oddelenie logistiky

Náplň práce / Job description

Včasné stanovenie budúcich potrieb obalových materiálov na základe zákazníckeho dopytu, odhad internej spotreby obalového materiálu, stanovenie nákladov pre kalkulácie.
Stanovenie miesta na uskladnenie obalových materiálov v sklade a vonkajších priestoroch, stanovenie označenia týchto priestorov.
Prepočet spotreby interných a externých obalov na dosiahnutie optimálneho množstva objednaných materiálov.
Vybavenie účtovania, dodávateľská a zákaznícka korešpondencia, inventúra, zadávanie obalových materiálov a nových zariadení do interného systému, stanovenie a príprava predpisov v oblasti obalových materiálov

Požiadavky / Requirements

  • študent VŠ dennej formy štúdia
  • znalosť anglického jazyka min. úroveň B1
  • ovládanie PC – balíka MS Office, Outlook a pod.
  • spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť
  • schopnosť tímovej spolupráce

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

  • Práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie, moderné technológie
  • Flexibilný pracovný čas

Mzda / Salary (brutto):

od 4 (Eur/mes)

Krušovce

Roman Divinec

roman.divinec@zkw.sk

Naše ocenenia

best-recruiter-logo