Expedient

Náplň práce / Job description

Zodpovednosť za efektívne riadenie expedície a manažmentu balenia výrobkov
Objednávanie prepravy u špedičných firiem podľa požiadaviek na export
Vyhotovovanie VDA etikiet pre vychystávajúceho
Vyhotovovanie a spracovanie dodacích listov a špedičných príkazov
Uvoľňovanie dodacích listov a obalových prostriedkov v systéme

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • Znalosť anglického jazyka (min. B1) podmienkou a znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • Ovládanie PC – balíka MS Office, Outlook
  • Skúsenosti v oblasti skladového hospodárstva
  • Skúsenosti v oblasti Expedície
  • Ochota pracovať v 2 zmennej prevádzke

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie, moderné technológie
  • Flexibilný pracovný čas
  • 13. plat každoročne a 14.plat po odpracovaní 5 rokov
  • Cafeteria systém benefitov
  • Firemné akcie (Vianočný večierok, Family day, Teambuildingy)
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 800 (Eur/mes)

Krušovce

Divinec Roman

roman.divinec@zkw.sk

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg