Finančný kontrolór (operatívny controlling)

Náplň práce / Job description

  • Funkčný Controlling pre oblasť výroby, vývoja, kvality a financií
  • Spracovanie analýz a komentárov odchýlok pri všetkých relevantných reportoch na úrovni lokálneho podniku (BAB, PNW a iné)
  • Projektový manažment implementácie produkčného kontrolingového systému
  • Spolupráca v procese plánovania a pripravovania budgetov (plán ná-kladov pre nákladové strediská)
  • Čiastkové plánovanie (investície, personál, vyťaženie)
  • Plánovanie nákladov / výkonov, stanovenie nákladovej sadzby
  • Kontrola investícií

Požiadavky / Requirements

  • prax v oblasti kontrolingu ideálne vo výrobnej spoločnosti mininálne 2 roky
  • znalosť anglického jazyka slovom i písmom (komunikácia na dennej báze) PODMIENKOU
  • presnosť, spoľahlivosť
  • veľmi dobré PC znalosti
– Excel – funkcie, kontingenčné tabuľky a pod.
  • znalosť SAP FI/CO VýHODOU
  • znalosti z oblasti podvojného účtovníctva

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
  • 13. plat, príspevky zo sociálneho fondu, Cafeteria a ďalšie benefity
  • flexibilná pracovná doba
  • podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • firemné akcie, teambuildingy, Family day, Vianočný večierok atď.

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1500 (Eur/mes)

Naše ocenenia

best-recruiter-logo