Inžinier elektronickej integrácie (m/ž)

Náplň práce / Job description

Náplň práce:

  • vývoj všetkých elektrických a elektronických komponentov automobilových svetlometov
  • technické spracovanie zákazníckych požiadaviek
  • príprava a prezentácia elektronických konceptov
  • komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi vo veciach súvisiacich s projektami

Požiadavky / Requirements

  • VŠ/SŠ vzdelanie / elektrotechnické zameranie
  • schopnosť aktívnej komunikácie v nemeckom alebo anglickom jazyku
  • skúsenosti v oblasti návrhu layoutu plošných spojov (PCB) v EAGLE, OrCAD a pod.
  • znalosť programovania C, C++ výhodou
  • MS Excel, Word a PowerPoint – pokročilý
  • kreativita, presnosť, tímová práca, samostatnosť

  • kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • príspevok na dopravu
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch 14. plat – vernostný bonus
  • bonusové programy
  • každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1200 (Eur/mes)

Krušovce

Kubičková Lucia

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg