Inžinier plánovania produktovej kvality

Náplň práce / Job description

  • realizácia nových projektov – člen projektového tímu (komunikácia so zákazníkom a pravidelná starostlivosť o projekty)
  • zabezpečenie implementácie všetkých zákazníckych požiadaviek na kvalitu v rámci projektov
  • zabezpečenie požadovanej projektovej dokumentácie v oblasti kvality – APQP
  • riadenie testovania nových produktov
  • zabezpečenie a overenie meradiel a testovacích zariadení
  • overovanie a schvaľovanie produktu a výrobných procesov

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania
  • background alebo získané vedomosti z elektroniky
  • znalosť AJ na pokročilej úrovni – priama komunikácia so zákazníkom
  • znalosť procesov a systémov manažérstva kvality – SPC, MSA, FMEA, CP, PPAP,
  • znalosť MS Office a zákazníckych portálov
  • dobré organizačné a komunikačné zručnosti
  • zodpovednosť, samostatnosť, zručnosť pri riešení problémov a schopnosť spolupracovať v tíme

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

  • Kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch – vernostný bonus
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Caffetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1200 (Eur/mes)

Krušovce

Radoslava Blehová

radoslava.blehova@zkw.sk

+421 945 399 007

Naše ocenenia

best-recruiter-logo