IT Servicedesk podpora

Náplň práce / Job description

  • Príjem, evidencia denných IT požiadaviek telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom samoobslužného portálu
  • Riešenie IT zákazníckych podnetov a technických požiadaviek prostredníctvom ticket systému
  • Ďalší vývoj a optimalizácia ticket systému
  • Podpora interných systémov (MS Server/Desktops, MS Exchange, Citrix, SharePoint)
  • Základná správa AD
  • Podpora interných CAD systémov(Teamcenter /Siemens/, NX, CATIA)
  • Podpora hardvéru a mobilných zariadení
  • Vyhodnotenie užívateľských požiadaviek a následná komunikácia na špecializované oddelenie pre ďalšie spracovanie
  • Práca na zmeny a fixný pracovný čas (medzi 6:00 až 18:00 hod.)

Požiadavky / Requirements

  • SŠ vzdelanie s praxou min. 1 rok v IT /VŠ vzdelanie v IT zameraní
  • Znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka – na úrovni aktívnej komunikácie so zahraničnými užívateľmi
  • Veľmi dobrá znalosť MS office produktov, OS Windows (Windows 7/10/ Server 2012/2016/2019), správa LAN siete
  • Ochota a chuť vzdelávať sa
  • Tímový duch, priateľské vystupovanie
  • Schopnosť a ochota komunikovať s interným klientom
  • Ochota pracovať na zmeny a nadčas (v prípade pohotovosti cez víkend a pod.)

  • Práca v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpory interného talentu
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch – vernostný bonus
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Krušovce

Kubičková Lucia

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg