Junior obstarávač vstrekovacích foriem

Náplň práce / Job description

  • Zodpovednosť za dodávateľské zabezpečenie vstrekovacích foriem pre výrobu plastových výliskov
  • Sledovanie a priebežná aktualizácia termínov výroby foriem podľa projektových termínov
  • Zabezpečenie predsériových dielov
  • Rozhodovanie o uvoľňovaní foriem do výroby
  • Participácia na návrhu zmien a optimalizácii foriem
  • Vyhodnocovanie návrhov zmien, rokovania s dodávateľmi
  • Vykonávanie občasných drobných opráv a údržby nástrojov
  • Optimalizácia nákladov na zabezpečenie foriem

Požiadavky / Requirements

  • Min. SŠ vzdelanie a relevantné pracovné skúsenosti alebo VŠ vzdelanie technického smeru
  • Základné znalosti v oblasti výroby vstrekovacích nástrojov
  • Základné znalosti a prehľad v oblasti spracovania plastov
  • Znalosť čítania technickej dokumentácie
  • Znalosť Catia V5 veľkou výhodou
  • Schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom alebo nemeckom jazyku

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie
  • 13. plat, po 5tich odpracovaných rokoch 14.plat, príspevky zo sociálneho fondu,
  • Cafeteria systém benefitov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • Firemné akcie, teambuildingy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 950 (Eur/mes)

Krušovce

Krátka Kristína

kristina.kratka@zkw.sk

+421908297924

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg