Junior procesný inžinier

Náplň práce / Job description

  • plánovanie a obstarávanie výrobných zariadení a
montážnych liniek riadených cez Siemens Simatic, roboty ABB
  • plánovanie toku materiálu, Layout, vypracovanie pracovných
návodov, logistické analýzy, Benchmarking a monitoring výrobných procesov
  • zastupovanie výroby v rámci zákazníckych projektov
  • spolupráca pri integrácii výrobných procesov do produkcie
  • starostlivosť o sériovú výrobu, manažment zmien
  • technologický inžiniering

Požiadavky / Requirements

  • VŠ vzdelanie technického smeru (napr. v oblasti technológie výrobného procesu, konštrukcie strojov a zariadení)
  • aktívna znalosť anglického jazyka (úroveň B2)
  • znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • u absolventov ochotu zdokonalovať sa v oblasti montáže
  • zodpovedajúce výrobno-technické znalosti
  • technické myslenie
  • samostatnosť, tímová práca

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky. Finálna výška bude závisieť od znalostí a skúseností úspešného kandidáta.

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • vzdelávanie v oblasti nových technológií
  • interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • vstupenky do fitness centra, sauny, plavárne a na masáže
  • každoročné spoločenské a športové firemné podujatia (Vianočný večierok, letný rodinný deň, ZKW bežecký deň a ďaľšie)
  • flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej hodiny)
  • možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat
  • 14.plat po odpracovaní 5tich rokov
  • príspevky zo sociálneho fondu (pri narodení dieťaťa 75 EUR, uzatvorení manželstva 75 EUR)
  • bonusový program za odporučenie zamestanancov (do výšky až 1000 EUR)
  • bonusový program za zlepšovacie návrhy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Krušovce

Blehová Radoslava

radoslava.blehova@zkw.sk

+421 945 399 007

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg