Kalkulant/ka pre finančné oddelenie

Náplň práce / Job description

  • Projektový controlling počas vývoja projektu až po uvedenie do sériovej výroby.
  • Podpora projektového tímu (KAM, Projektového vedúceho a ostatných spolupracovníkov) pri vytváraní rozpočtov.
  • Kalkulácie a rekalkulácie projektov podľa požiadaviek PAG, KAM a PM
  • Poskytovanie informácií a spracovanie reportov v oblasti vývoja a projektového manažmentu
  • Spolupráca v procese plánovania a prípravy budgetov (plán nákladov a nákladové strediská)
  • Plánovanie nákladov/výkonov, stanovenie nákladovej sadzby
  • Reporty z výroby (analýza, komentár, následné vyhodnotenia)
  • Plánovanie a riadenie údajov vo výkaze ziskov a strát v súvahe, týkajúcich sa oblasti vývoja, vrátane spracovania podkladov k mesačným uzávierkam

Požiadavky / Requirements

  • Prax v oblasti finančného kontrolingu veľkou VÝHODOU
  • VŠ ekonomického smeru, ideálny odbor Kvantitatívne metódy v ekonómii
  • Znalosť anglického jazyka slovom i písmom PODMIENKOU (komunikácia na dennej báze)
  • Veľmi dobré PC znalosti – Excel na pokročilej úrovni – pokročilé funkcie, kontingenčné tabuľky a pod. PODMIENKOU
  • Presnosť, spoľahlivosť, analytické myslenie
  • Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat každoročne
  • 14. plat po odpracovaní 5tich rokov
  • Cafeteria systém benefitov
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • Firemné akcie, teambuildingy

Finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky.

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Krušovce

Kristína Krátka

kristina.kratka@zkw.sk

+421908297924

Naše ocenenia

best-recruiter-logo