Kalkulant – finančné oddelenie

Náplň práce / Job description

  • Projektový controlling počas vývoja projektu až po uvedenie do sériovej výroby. Podpora projektového tímu (KAM, Projektového vedúceho a ostatných spolupracovníkov) pri vytváraní rozpočtov. Kalkulácie a rekalkulácie projektov podľa požiadaviek PAG, KAM a PM
  • Poskytovanie informácií a spracovanie reportov v oblasti vývoja a projektového manažmentu
  • Spolupráca v procese plánovania a prípravy budgetov (plán nákladov a nákladové strediská)
  • Plánovanie nákladov/výkonov, stanovenie nákladovej sadzby
  • Reporty z výroby (analýza, komentár, následné vyhodnotenia)
  • Plánovanie a riadenie údajov vo výkaze ziskov a strát v súvahe, týkajúcich sa oblasti vývoja, vrátane spracovania podkladov k mesačným uzávierkam

Požiadavky / Requirements

  • prax v oblasti finančného kontrolingu VÝHODOU
  • VŠ ekonomického smeru, ideálny odbor Kvantitatívne metódy v ekonómii
  • znalosť anglického jazyka slovom i písmom (komunikácia na dennej báze)
  • presnosť, spoľahlivosť
  • veľmi dobré PC znalosti – Excel – funkcie, kontingenčné tabuľky a pod.

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie, moderné technológie
  • Flexibilný pracovný čas
  • 13. plat každoročne a 14.plat po odpracovaní 5 rokov
  • Cafeteria systém benefitov
  • Firemné akcie (Vianočný večierok, Family day, Teambuildingy)
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Naše ocenenia

best-recruiter-logo