Komoditný nákupca investícií a nepriameho materiálu

Náplň práce / Job description

  • Nákup investícií, pomocných a prevádzkových materiálov a služieb pre lokálny závod a zodpovednosť za pridelené investície
  • Spracovanie a rozširovanie aktuálnej databázy dodávateľov pre investície, služby, pomocné a prevádzkové materiály
  • Spolupráca a udržiavanie vzťahov so strategickými dodávateľmi
  • Komunikácia s výrobou, plánovaním a dodávateľmi
  • Starostlivosť o oblasť katalógovej skupiny tovarov v objednávacom systéme
  • Vypracovanie cenových ponúk
  • Pravidelný reporting a spracovanie administratívy

Požiadavky / Requirements

  • VŠ/SŠ vzdelanie ideálne obchodného/technického smeru
  • Skúsenosti v oblasti nákupu vo výrobnej firme
  • Znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni
  • Veľmi dobré PC znalosti – Excel, PowerPoint, Outlook – pokročilý
  • Cieľavedomosť, vytrvalosť a presnosť
  • Schopnosť viesť rokovania a silné vyjednávacie schopnosti
  • Schopnosť zvládať stres, tímový hráč, kolektívny duch

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat každoročne
  • 14. plat po odpracovaní 5tich rokov
  • Cafeteria systém benefitov – Benefit Plus
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • Firemné akcie, teambuildingy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1250 (Eur/mes)

Krušovce

Radoslava Blehová

radoslava.blehova@zkw.sk

+421 945 399 007

Naše ocenenia

best-recruiter-logo