Strategický nákupca -kovy a kovové komponenty

Náplň práce / Job description

  • Zodpovednosť za nákup prevažne mechatronických častí a pridružených súčiastok, dielov a materiálu potrebných pre vývoj a výrobu svetlometov a to najmä: káblové zväzky, sklenené šošovky, spojovací materiál, kovové, hliníkové časti, lisovane plechy, LWR motorčeky, žiarovky, LEDky a mechatronika, lisovane plechy a pod.
  • Zabezpečovanie kalkulácií nakupovaných dielov v predprojektovej a projektovej fáze.
  • Efektívna spolupráca v procese nakúpu od prvého zákazníckeho zadania projektu po skončenie dodávok náhradných dielov.
  • Nominácia, výber, komunikácia, starostlivosť o dodávateľov a zaistenie relevantnosti informácií (od dodávateľov).
  • Zodpovednosť za dosiahnutie ročných cieľov spoločnosti s ohľadom na úspory a medziročné znižovania nákladov v pridelenej komodite.
  • Zaistenie predania zákazníckych špecifikácií ako aj interných špecifikácií ako napríklad logistické požiadavky pri všetkých dodávaných dieloch a pod.

Požiadavky / Requirements

  • VŠ/SŠ vzdelanie – zameranie technického smeru výhodou
  • min 1r prax na podobnej pozícií v oblasti nákupu, skúsenosti s nákupom aspoň niektorej z uvedených komodít sú vítané
  • skúsenosti z automotive výroby výhodou
  • aktívna znalosť anglického jazyka (denné používanie)
  • znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • čítanie technickej, výkresovej dokumentácie vítaná
  • presnosť, spoľahlivosť
  • užívateľ balíka MS Office
  • zmysel pre detail, schopnosť zvládať stres, tímový hráč
  • ochota cestovať na služobné cesty

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÉMU KANDIDÁTOVI A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom tíme v spojení s najmodernejšími technológiami
  • 13. plat, 14.plat po odpracovaní 5 rokov v spoločnosti, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity
  • flexibilná pracovná doba
  • podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • firemné akcie, teambuildingy

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov.

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1300 (Eur/mes)

Krušovce

Radoslava Blehová

radoslava.blehova@zkw.sk

+421 945 399 007

Naše ocenenia

best-recruiter-logo