Konštruktér pre vývoj svetlometov (m/ž)

Náplň práce / Job description

  • Konštruovanie plastových dielov svetlometov
  • Tvorba 3D modelov v programe CATIA V5 alebo NX
  • Spolupráca v rámci projektového tímu pri vývoji nových automobilových svetlometov
  • Medzinárodná spolupráca s oddelením konštrukcie a vývoja svetelných systémov interne ale i v materskej firme v Rakúsku
  • Komunikácia so zákazníkom v rámci úloh vyplývajúcich z projektov

Požiadavky / Requirements

  • VŠ/SŠ vzdelanie technického zamerania
  • Skúsenosti s 3D modelovaním – v CATIA V5 alebo NX veľkou výhodou
  • Technické myslenie a predstavivosť
  • Schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom alebo nemeckom jazyku
  • Kreativita, presnosť, tímová práca

  • Kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Kariérny rast, profesionálna sebarealizácia a podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • Príspevok na dopravu
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch – vernostný bonus
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Kafetéria systém benefitov

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1100 (Eur/mes)

Krušovce

Kubičková Lucia

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg
topcompany_englisch.png
zkw_mint_minded_company_2018.png