Koordinátor interných projektov

Náplň práce / Job description

Hlavnú náplň práce koordinátora interných projektov predstavuje:

  • Podpora a koordinácia interných projektov v spolupráci so špecializovanými oddeleniami na dosiahnutie stanovených cieľov z hľadiska nákladov, termínov a kvality na podporu vedúceho oddelenia
  • Podpora pri vytvorení a následné spracovanie interných projektových zákaziek s projektovými tímami
  • Podpora pri vedení projektových tímov
  • Podpora pri tvorbe projektových reportov
  • Zber údajov v rámci interných projektov
  • Zabezpečenie odovzdania skúseností – proces neustáleho zlepšovania
  • Prezentovanie výsledkov Scrapu (výrobného odpadu)
  • Reprezentovanie projektov smerom dovnútra firmy

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru /ekonomického smeru
  • Znalosti techniky spracovania plastov podmienkou
  • Znalosti noriem kvality
  • Aktívna komunikácia v anglickom jazyku (B2 úroveň)
  • Pracovné skúsenosti z automobilového priemyslu v oblasti kvality preferované (pozícii kvalitár, kontrolór, inžinier kvality ect.).
  • Znalosti z výrobného procesu v automotive oblasti výhodou
  • Pokročilý uživateľ balíka MS Office, Outlook
  • Ekonomické myslenie
  • Sebavedomie, komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Odolnosť, schopnosť pracovať pod stresom, riešiť problémy
  • Flexibilita

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

Ponúkame inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev a k tomu zaujímavé finančné a nefinančné benefity:

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, kde sa spája špičkový slovenský vývoj s kvalitnou výrobou s najmodernejšími technológiami
  • kariérny rast, profesionálna sebarealizácia, podpora interného talentu
  • interné aj externé školenia
  • flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • príspevok na dopravu
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch vernostný bonus
  • bonusové programy
  • spoločenské a športové firemné podujatia
  • kafetéria systém benefitov

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Krušovce

Lucia Kubičková

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

best-recruiter-logo