Koordinátor oddelenia údržby

Náplň práce / Job description

  • Spracovanie dochádzky zamestnancov
  • Vytváranie a evidencia žiadaniek na objednávanie tovaru na základe cenových ponúk od dodávateľov a objednávanie prepravy tovarov
  • Evidencia a prideľovanie náradia a OOPP
  • Vypracovávanie grafických návrhov a pravidelný reporting
  • Administratívne práce, vytváranie tabuliek /v MS Exceli
  • Koordinácia činností a prác súvisiacich s organizáciou práce na oddelení údržby

Požiadavky / Requirements

  • Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (úroveň pokročilý B2)
  • Znalosti z oblasti BOZP a OOPP výhodou
  • Znalosti z personalistiky výhodou
  • Ovládanie PC – balíka MS Office, Outlook a pod.
  • MS Excel – pokročilý
  • Znalosti SAP – výhodou
  • Samostatnosť, spoľahlivosť
  • Flexibilita
  • Schopnosť tímovej spolupráce

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom tíme v spojení s najmodernejšími technológiami
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch – vernostný bonus
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Kafetéria systém benefitov

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 850 (Eur/mes)

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg