Koordinátor zmenových projektov

Náplň práce / Job description

  • Štúdie realizovateľnosti navrhovaných zmien produktu v sériovej výrobe
  • Príprava podkladov ku kalkuláciám
  • Koordinovanie projektového tímu a tímová spolupráca
  • Realizácia zmenových projektov v spolupráci s odbornými oddeleniami, plnenie stanovených cieľov z pohľadu termínov, nákladov a kvality
  • Zodpovednosť za termíny, náklady a kvalitu pri zmenách produktu počas sériovej výroby
  • Spracovanie projektovej dokumentácie a projektových hlásení
  • Reporting priebežných a konečných výsledkov

Požiadavky / Requirements

  • VŠ/SŠ technického/ekonomického zamerania
  • Predchádzajúce skúsenosti v automotive (logistika, kvalita, technológie výroby a pod.)
  • Znalosť anglického jazyka slovom i písmom(nemeckého jazyka výhodou)
  • Znalosť MS Office pokročilý
  • Orientácia v technických výkresoch
  • Technické i ekonomické myslenie
  • Silné komunikačné schopnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Schopnosť stanovovať si priority
  • Tímová práca, samostanosť
  • Zodpovednosť

  • Práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Kariérny rast, profesionálna sebarealizácia, podpora interného talentu
  • Interné aj externé školenia, jazykové vzdelávanie
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • Príspevok na dopravu
  • 13. plat
  • Vernostný bonus
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1200 (Eur/mes)

Naše ocenenia

best-recruiter-logo