Kvalitár-merací technik – 2D

Náplň práce / Job description

  • Meranie sériových a predsériových dielov, komponentov a prípravkov podľa výkresovej dokumentácie, alebo podľa iných požiadaviek
  • Vytváranie meracích protokolov
  • Spolupráca pri analyzovaní príčin odchýliek

Požiadavky / Requirements

  • Spolupráca pri analyzovaní príčin odchýliek v rámci interného / externého spracovania reklamácií
  • Znalosť anglického jazyka – výhodou
  • Znalosť používania ručných meracích prostriedkov, zariadení
  • Precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • Interné zaškolenie na pozíciu

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky.
Finálna výška bude závisieť od znalostí a skúseností úspešného kandidáta.

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame, práca s modernými technológiami
  • 13. plat, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 900 (Eur/mes)

Krušovce

Radoslava Blehová

radoslava.blehova@zkw.sk

+421 945 399 007

Naše ocenenia

best-recruiter-logo