Lean špecialista

Náplň práce / Job description

  • Zodpovednosť za plánovanie a implementáciu nástrojov štíhlej výroby – LEAN (5S, TPM, SMED) v oblasti prvovýroby, výroby a logistiky.
  • Vypracovanie štandardov a dokumentácie pre Lean aktivity.
  • Stanovenie pravidiel pri optimalizácii procesov.
  • Tréning zamestnancov v oblasti Lean aktivít.
  • Vedenie a koordinovanie projektového tímu v pridelených projektoch zameraných na optimalizáciu výrobných a logistických procesov.
  • Zlepšovanie Kvality/Nákladov/Bezpečnosti/Logistiky a pomoc pri rozvoji KPI výkonnosti spoločnosti činnosťami v rámci rôznych oddelení.
  • Tréning a koučovanie miestnych manažérov spolu s tím lídrami a členmi Lean tímu, cieľom ktorého by mal byť rozvoj Lean myslenia a prevzatie zodpovednosti za nepretržitý rozvoj komunikácie medzi členmi Lean tímu.
  • Monitorovanie výrobného zariadenia počas výroby, prispôsobovanie TPM tak, aby spĺňali ciele spoločnosti.
  • Implementácia Lean ukazovateľov výkonnosti.
  • Identifikácia príležitostí na zlepšenie.

Požiadavky / Requirements

  • znalosti v oblasti LEAN PRODUCTIVITY – štíhla výroba, VSM (Value Stream Mapping, štandardizovaná práca, Kaizen, Poka-Yoke, 5S, time study analýza, PDCA
  • schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom alebo nemeckom jazyku

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom tíme v spojení s najmodernejšími technológiami
  • 13. plat, 14.plat po odpracovaní 5 rokov v spoločnosti, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity
  • flexibilná pracovná doba
  • podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • firemné akcie, teambuildingy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1400 (Eur/mes)

Krušovce

Blehová Radoslava

radoslava.blehova@zkw.sk

+421 945 399 007

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg