Manažér výrobnej jednotky vstrekovania plastov

Náplň práce / Job description

  • Riadiť činnosť oddelenia vstrekovania plastov s cieľom zabezpečiť včasnú a z hľadiska nákladov efektívnu produkciu kvalitných výrobkov
  • Zabezpečiť plnenie výrobných plánov v závislosti od stanovených indikátorov
  • Dosahovať splnenie operatívnych cieľov: definovať jasné priority, riadiť skutočné výrobné náklady v závislosti od plánu, udržiavať produktovú maržu a monitorovať sériovú výrobu (pracovnú silu, spotrebu materiálu a i.)
  • Spolupracovať s oddelením kvality s cieľom zabezpečiť zodpovedajúcu úroveň kvality výroby
  • Vystupovať ako zástupca spoločnosti v kontakte so zákazníkom: plniť dohodnuté očakávania zákazníka súvisiace s produkčným časom, dodávkami, kvalitou, kvantitou a nákladmi, zavádzať vo výrobnom procese preventívne a nápravné opatrenia tak, aby boli splnené požiadavky zákazníka, komunikuje s oddelením kvality u zákazníka s cieľom splniť všetky zákaznícke štandardy
  • Viesť, riadiť a koordinovať tím na oddelení montáže
  • Aktívne participovať na auditoch kvality
  • Viesť a koordinovať výrobné meetingy
  • Reporting
  • Zastupovať Senior manažéra počas jeho neprítomnosti

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
  • Schopnosť aktívne komunikovať v anglickom prípadne nemeckom jazyku
  • Viacročné skúsenosti z výrobnej spoločnosti na rovnakej alebo podobnej pozícii
  • Skúsenosti a znalosti s technológiou vstrekovania plastov
  • Skúsenosti s riadením a vedením veľkého počtu zamestnancov vo výrobe
  • Analytické myslenie
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie
  • 13. plat, po 5tich odpracovaných rokoch 14.plat
  • Cafeteria systém benefitov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • Firemné akcie, teambuildingy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 2500 (Eur/mes)

Krušovce

Krátka Kristína

kristina.kratka@zkw.sk

+421908297924

Naše ocenenia

best-recruiter-logo

  • Reporting