Menič foriem na vstrekolise

Náplň práce / Job description

  • Zodpovednosť za výmenu foriem podľa plánu
  • Vymieňať vstrekovacie formy podľa stanovených kritérií ( SMED, plán výroby, stanovený čas)
  • Zaskladniť vstrekovacie formy podľa sprievodnej dokumentácie na určené miesta
  • Kontrolovať vstrekovacie formy na základne chyby (netesnosť vodných okruhov, korózia)

Požiadavky / Requirements

  • SŠ vzdelania technického smeru
  • Technické myslenie a predstavivosť
  • Kreativita, presnosť, tímová práca
  • manuálna zručnosť

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom
teame
  • 13. plat, po 5tich odpracovaných rokoch 14.plat,
  • príspevky zo sociálneho fondu, Cafeteria a ďalšie benefity
  • firemné akcie

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 850 (Eur/mes)

Krušovce

Chudá Zuzana

zuzana.chuda@zkw.sk

+421 (0)918 600 321

Naše ocenenia

best-recruiter-logo