Merací technik svetelného laboratória

Náplň práce / Job description

  • Obsluha zariadenia svetelného laboratória a príprava svetelných vzoriek
  • Fotometrické merania vyvíjaných a novovyvinutých produktov podľa normatívnych požiadaviek a špecifických požiadaviek zákazníka
  • Príprava kalibračných vzoriek pre sériovú výrobu
  • Príprava svetelných prototypov novovyvíjanych produktov v spolupráci s oddelením vývoja
  • Kontakt so zákazníkmi a dodávateľmi
  • Aktívna spolupráca s oddelením vývoja a kvality pre zabezpečenie trvale vysokej kvality vyvíjaných a sériovo vyrábaných produktov

Požiadavky / Requirements

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru(matematika, fyzika, strojárstvo, elektronika, IT)
  • Technické myslenie
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka (komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a centrálou)
  • Presnosť a precíznosť
  • Ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

  • Kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Kariérny rast, profesionálna sebarealizácia
  • Podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Vstupenky do fitness centra, sauny, plavárne a na masáže
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • Príspevok na dopravu
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch – vernostný bonus
  • Bonusové programy
Finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky.

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 950 (Eur/mes)

Krušovce

Krátka Kristína

kristina.kratka@zkw.sk

+421908297924

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg