Mzdový/á účtovník/čka

Náplň práce / Job description

  • Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy
  • Kontrola dochádzky interných zamestnancov
  • Príprava mesačných mzdových uzávierok, reportov a štatistík
  • Spracovanie ročného zúčtovania dane a výsledkov ročného zúčtovania zdravotného poistenia
  • Spracovanie cestovných príkazov a ich vyúčtovanie
  • Komunikácia a príprava dokumentov pre sociálnu, zdravotnú poisťovňu, daňový úrad a iné inštitúcie
  • Sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia do praxe

Požiadavky / Requirements

  • Min. SŠ vzdelanie
  • Preukázateľná prax a samostatné skúsenosti so spracovaním komplexnej mzdovej agendy z výrobnej spoločnosti ideálne min. 3 roky
  • Znalosť MS Office – Excel na pokročilej úrovni
  • Znalosť pracovného práva a súvisiacej legislatívy
  • Znalosť SAP veľkou výhodou
  • Znalosť anglického jazyka výhodou
  • Odolnosť voči stresu, plnenie termínov
  • Zodpovednosť, zameranie na detail, komunikatívnosť

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • 13. plat každoročne
  • 14. plat po odpracovaní 5tich rokov
  • Cafeteria systém benefitov
  • Interné aj externé školiace kurzy
  • Firemné akcie, teambuildingy

UVEDENÁ MZDA JE TOU NAJNIŽŠOU ÚROVŇOU, OD KTOREJ SA BUDEME ODVÍJAŤ PRI PRÍPRAVE INDIVIDUÁLNEJ PRACOVNEJ PONUKY.
FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÉMU KANDIDÁTOVI A BUDE ODRÁŽAŤ JEHO SKÚSENOSTI A ZNALOSTI.

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1020 (Eur/mes)

Krušovce

Kristína Krátka

kristina.kratka@zkw.sk

+421908297924

Naše ocenenia

best-recruiter-logo