Nástrojár

Náplň práce / Job description

  • Opravy a údržba foriem na spracovanie plastov
  • Komunikácia s vedúcim zmeny a nastavovačom vstrekolisov
  • Analýza závad a výrobných problémov v oblasti vstrekovania
  • Sledovanie plánu údržby foriem
  • Zabezpečenie plynulého chodu výroby na oddelení plastov

Požiadavky / Requirements

  • Strojárske vzdelanie odbor – nástrojár, mechanik – údržbár strojov a zariadení
  • Požadovaná prax – čistenie, leštenie a údržba foriem
  • Základy práce s PC (Excel, PowerPoint, Word, prenos fotografií )
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Manuálna zručnosť
  • Flexibilita a ochota ďalej sa vzdelávať v danej oblasti
  • Ochota pracovať na zmeny

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie, modern technológie
  • 13. plat každoročné a 14.plat po odpracovaní 5 rokov
  • 13 % variabilná odmena od 2.mesiaca
  • Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
  • Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR
  • Zamestnanecká súťaž – 85 EUR kvartálne
  • Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)
  • Príspevok na DDS

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 950 (Eur/mes)

Krušovce

Andelová Michaela

michaela.andelova@zkw.sk

+421 917 099 001

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg