Personalista – špecialista administratívy

Náplň práce / Job description

  • Samostatné spracovanie personálnej administratívy, práca v databázovom

systéme SAP

  • Príprava pracovno-právnej dokumentácie (zmluvy, dodatky, napomenutia a pod.)
  • Spracovanie databázy a evidencia zamestnancov v SW personalistiky a dochádzky
  • Podpora procesu náboru zamestnancov (inzercia, pohovory), prihlasovanie a odhlasovanie zamestnacov zo ZP, SP
  • Správa osobných zložiek zamestnancov
  • Zodpovednosť za ochranu osobných údajov súvisiacich s personálnymi činnosťami
  • Príprava výstupov kľúčových HR indikátorov – reporting
  • Organizácia školení pre zamestnancov na základe pripraveného plánu
  • Komunikácia so zamestnancami a riešenie denných výziev
  • Tímová spolupráca s kolegami

Požiadavky / Requirements

  • Min. SŠ vzdelanie
  • Prax na pozícii personalista / obdobnej pozícii/ vo výrobnej spoločnosti preferovaná
  • Znalosti z oblasti zákoníka práce nutnosťou
  • Skúsenosti s prácou v SAPe /HR modul/ výhodou
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B1
  • MS office balík na úrovni pokročilý uživateľ
  • Základné znalosti zo mzdovej oblasti výhodou

Osobnostné predpoklady:

  • Iniciatívnosť, proaktívny prístup k riešeniu problémov
  • Príjemné vystupovanie, ochota
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Tímový hráč
  • Práca pod stresom

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • 13. plat každoročne
  • 14. plat po odpracovaní 5tich rokov
  • Kafetéria systém benefitov
  • Interné aj externé školiace kurzy
  • Firemné akcie, teambuildingy

UVEDENÁ MZDA JE TOU NAJNIŽŠOU ÚROVŇOU, OD KTOREJ SA BUDEME ODVÍJAŤ PRI PRÍPRAVE INDIVIDUÁLNEJ PRACOVNEJ PONUKY.
FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÉMU KANDIDÁTOVI A BUDE ODRÁŽAŤ JEHO SKÚSENOSTI A ZNALOSTI.

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1020 (Eur/mes)

Krušovce

Lucia Kubičková

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

best-recruiter-logo