Plánovač predsériovej výroby

Náplň práce / Job description

  • zodpovednosť za plánovanie komponentov pre pred-sériovú výrobu do milníka SOP
  • vypracovanie týždenného výrobného plánu pre oblasť pred-výroby na základe potrieb montáže
  • jemné plánovanie v požadovanom termíne a množstve vystrekovaných a povrchovo upravovaných dielov
  • vytváranie, tlačenie výrobných objednávok, sledovanie množstva vyrobených dielov, ukončenie objednávok v systéme
  • uvoľňovanie dodávok do zásielkovej schránky pre riadenie expedície
  • evidencia a denná aktualizácia plánov
  • operatívne riešenie problémov na základe požiadaviek projektových tímov
  • týždenné spracovanie reportu otvorených výrobných zákaziek, distribúcia reportu kolegom, následná kontrola uzavretia alebo posunutia termínu otvorených výrobných zákaziek.

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/VŠ vzdelanie s technickým zameraním
  • Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (min. B2) podmienkou a znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • Ovládanie PC – balíka MS Office, Outlook a pod., Systém Xpert výhodou
  • skúsenosti v oblasti automotive, logistiky výhodou
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť
  • Schopnosť tímovej spolupráce

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

VEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie, moderné technológie
  • Flexibilný pracovný čas
  • 13. plat každoročne a 14.plat po odpracovaní 5 rokov
  • Cafeteria systém benefitov
  • Firemné akcie (Vianočný večierok, Family day, Teambuildingy)
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Krušovce

Roman Divinec

roman.divinec@zkw.sk

Naše ocenenia

best-recruiter-logo