Podpora mzdového oddelenia na skrátený úväzok

Náplň práce / Job description

  • Zodpovednosť za spracovanie a vedenie komplexnej administratívnej agendy oddelenia
  • Spracovanie dochádzky interných zamestnancov spoločnosti
  • Podpora pri príprave mesačných mzdových uzávierok, reportov a štatistík
  • Príprava ročného zúčtovania dane a zdravotného poistenia
  • Príprava dokumentov pre poisťovne, úrady a štátne inštitúcie
  • Sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia do praxe

Požiadavky / Requirements

  • Skúsenosti so spracovaním dochádzky a mzdovej administratívy veľkou výhodou
  • Znalosť pracovného práva a legislatívy
  • Znalosť SAP veľkou výhodou
Práca je obsadzovaná dlhodobo na skrátený úväzok 20 hodín týždenne

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie
  • 13. plat, po 5tich odpracovaných rokoch 14.plat
  • Cafeteria systém benefitov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • Firemné akcie, teambuildingy
Finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky.

Mzda / Salary (brutto):

od 450 (Eur/mes)

Krušovce

Krátka Kristína

kristina.kratka@zkw.sk

+421908297924

Video

Naše ocenenia

best-recruiter-logo