Procesný inžinier integrácie

Náplň práce / Job description

Zodpovednosť za obstarávanie, integráciu a uvedenie výrobných zariadení, strojov a montážnych pracovísk do prevádzky ako aj napojenie výrobných a logistických procesov na existujúce alebo nové podnikové štruktúry, po zohľadnení konceptu rozvoja závodu, a to s cieľom dosiahnuť celkovo optimálnu, úsek presahujúcu a procesne orientovanú štruktúru.
Projektovanie, koordinácia a realizácia projektov rozširovania a rekonfigurácie výroby, ktoré zahŕňajú hrubé aj detailné plánovanie, dopytovanie a obstarávanie ako aj integráciu nových zariadení, výrobných pracovísk a procesov v spolupráci s oddelením Procesného inžinieringu pri zabezpečení zhody s platnou legislatívou.
Koncepcia zariadení, plánovanie toku procesu a materiálu, plánovanie layoutu a prevádzkových prostriedkov, vyhotovenie technických špecifikácií na zariadenia a výrobné prostriedky, logistické analýzy a koncepcie, optimalizácia výrobných procesov na základe celkového výrobného systému – „ Lean Production “, benchmark a monitoring výrobných procesov.
Vypracovanie technických podkladov pre dopyty, definovanie interných štandardov na realizáciu jednotného konceptu výroby, zostavenie dopytových špecifikácií presahujúce hranice oddelenia, odhad a plán investícií.

Požiadavky / Requirements

Technické vzdelanie (strojárstvo, automatizačná technika/mechatronika, stavebníctvo atď)
Prax v oblasti plánovania výrobných zariadení do prevádzky
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka slovom i písmom (komunikácia na dennej báze)
Znalosť AutoCAD na pokročilej úrovni
Schopnosť riešenia technických problémov a realizácie riešení v praxi

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie, moderné technológie
  • Flexibilný pracovný čas
  • 13. plat každoročne a 14.plat po odpracovaní 5 rokov
  • Cafeteria systém benefitov
  • Firemné akcie (Vianočný večierok, Family day, Teambuildingy)
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Krušovce

Divinec Roman

roman.divinec@zkw.sk

Naše ocenenia

best-recruiter-logo