Procesný inžinier povrchovej úpravy plastov

Náplň práce / Job description

PROCESNÝ INŽINIER PRE POVRCHOVÚ ÚPRAVU PLASTOV

  • integrácia výrobných procesov do produkcie: pokovovanie (Bedampf), automatické lakovanie – vytvrdzovanie (Hard Coating), ručné lakovanie, poprašovanie (Sputter)
  • zastupovanie výroby pri jednotlivých projektoch zákazníka
  • spracovanie zákazníckych požiadaviek – technická dokumentácia
  • plánovanie a obstarávanie výrobných zariadení, plánovanie toku materiálu
  • vypracovanie pracovných návodov
  • starostlivosť o sériovú výrobu

Požiadavky / Requirements

  • VŠ technického smeru, vhodné aj pre absolventov
  • aktívna znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka (AJ/NJ)
  • u absolventov ochotu zdokonalovať sa v oblasti montáže, povrchovej úpravy plastov, vstrekovania plastov
  • u ostatných kandidátov prax na pozícii procesný inžinier, technológ, lean koordinátor
  • VŠ vzdelanie v oblasti technológie výrobného procesu a konštrukcie strojov a zariadení

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky.

  • stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
  • najmodernejšie technológie
  • 13. plat, 14. plat po odpracovní 5 r. v spoločnosti
  • jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • príspevok na dopravu, firemné akcie príspevky zo sociálneho
fondu

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1200 (Eur/mes)

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg