Programátor robotov a vision systémov

Náplň práce / Job description

  • Starostlivosť o chod robotov po softwérovej stránke
  • Konfigurácia a úpravy programov vision systémov (Cognex, Balluff, Keyence, Omron)
  • Zabezpečenie prevádzkyschopnosti výrobných aj nevýrobných zariadení
  • Diagnostika príčin porúch a potrebné merania
  • Spolupráca s inými kompetentnými oddeleniami pri riešení porúch
  • Vedenie záznamov do prevádzkovej dokumentácie a používaných elektronických systémov
  • Reporting príčin porúch a návrh opatrení pre ich predchádzanie
  • Spolupráca na modernizácii a neustálom zlepšovaní technológií
  • Práca v dvojzmennej prevádzke (ranná a poobedná zmena)

Požiadavky / Requirements

  • Ukončené min. SŠ vzdelanie technického smeru
  • Znalosť čítania technickej dokumentácie
  • Znalosť pneumatiky a senzoriky
  • Znalosti vision systémov (Cognex, Balluff, Keyence, Omron) výhodou
  • Znalosti v oblasti robotiky (ABB, FANUC) výhodou
  • Vyhláška 508/2009 Z.z. § 21 podmienkou
  • Ochota pracovať na 2 zmeny (6:00-14:00,14:00-22:00)
  • Spoľahlivosť, precíznosť a logické myslenie
  • Iniciatívnosť a proaktívny prístup pri riešení problémov
  • Tímový duch

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

  • možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • interné aj externé školiace kurzy
  • možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • príspevok na dopravu
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch vernostný bonus
  • bonusové programy
  • každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)
  • strava v podnikovej jedálni

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1100 (Eur/mes)

Krušovce

Lucia Kubičková

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

best-recruiter-logo