Projektový disponent nakupovaných dielov

Náplň práce / Job description

  • zabezpečiť dostupnosť surovín – nakupovaných dielov, optimalizáciu dispozícií
  • vytváranie a zasielanie rámcových zmlúv
  • sledovanie termínov, množstiev a vyhodnocovanie plnení zo strany dodávateľa
  • podpora pri mimoriadnych projektoch v oblasti dispozície, nákupu
  • vytváranie projektovo špecifických objednávok (vzorky dielov, vývojové náklady, validačné náklady, prípravky, nástroje, zmeny na nástrojoch)
  • vytváranie objednávok podľa potireb oddelenia projektového nákupu (spotrebný materiál, školenia, drobný hmotný materiál..)
  • zabezpečiť dostupnosť nakupovaných dielov
  • hodnotenie dodávkovej spôšobilosti
  • podpora pri spracovaní dodávateľských reklamácií
  • kontrola skladových zásob a ich obrat

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/ VŠ vzdelanie ( ekonomické zameranie )
  • technické myslenie
  • znalosť anglického jazyka – denná komunikácia
  • prax aspoň 1 rok – administratívna činnosť, pípadne prax s nákupom resp. skúsenosť v styku so zákazníkmi/dodávateľmi, skúsenosti s riadením projektov

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky.
Finálna výška bude závisieť od znalostí a skúseností úspešného kandidáta.

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Vstupenky do fitness centra, sauny, plavárne a na masáže
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia (Vianočný večierok, ZKW bežecký deň a ďaľšie)
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch – vernostný bonus
  • Bonusové programy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Naše ocenenia

best-recruiter-logo