Inžinier pre validácie a verifikácie RnD produktov

Náplň práce / Job description

  • Realizácia nových projektov z pohľadu zabezpečenia kvality produktu
  • Riadenie testovania nových produktov, zabezpečenie verifikácie produktu
  • Priama komunikácia so zákazníkom
  • Pravidelná starostlivosť o projekty, reporting
  • Zabezpečenie implementácie všetkých zákazníckych požiadaviek na kvalitu v rámci projektov

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania
  • prax na pozícii inžinier kvality alebo v testovaní produktov min. 2 roky
  • background alebo získané vedomosti z elektroniky/ elektrotechniky PREFEROVANÉ
  • znalosť AJ alebo NJ na pokročilej úrovni – priama komunikácia so zákazníkom
  • znalosť procesov a systémov manažérstva kvality /SPC, MSA, FMEA, CP, PPAP/ VÝHODOU
  • znalosť MS Office a zákazníckych portálov
  • dobré organizačné a komunikačné zručnosti
  • zodpovednosť, samostatnosť
  • schopnosť riešeniť výzvy
  • tímový hráč

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

  • Kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch – vernostný bonus
  • Bonusové programy
  • Spoločenské a športové firemné podujatia
  • Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1250 (Eur/mes)

Krušovce

Lucia Kubičková

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

best-recruiter-logo