Projektový kontroler

Náplň práce / Job description

  • Projektový controlling od fázy ponukovania zákazníkovi, počas vývoja projektu až po uvedenie do sériovej výroby.
  • Podpora projektového tímu (KAM, Projektového vedúceho a ostatných členov projektového tímu) pri vyčíslovaní vplyvu na celkový výsledok hospodárenia projektu.
  • Koordinácia projektového tímu pri príprave podkladov pre kalkuláciu. Následná kontrola vypracovaných interných a externých kalkulácii.
  • Zodpovednosť za správnosť a aktuálnosť dát v systéme.
  • Príprava reportovacích súborov pri štarte projektu, následné revidovanie cieľov, podpora projektového vedúceho a KAM pri vyplňovaní, zostavovaní a validácii dát mesačných reportov a podpora pri analýze potenciálnych úspor.
  • Kontrola možných finančných rizík a ich reportovanie.
  • Finančná kontrola pri vytvarání a správe vnútropodnikových objednávok.
  • Plánovanie nákladov na projekt a investičné plánovanie.
  • Vyhodnotenie hospodárskych výsledkov, monitorovanie cash-flowu, sledovanie finančného vývoja projektu.

Požiadavky / Requirements

  • Prax v oblasti finančného kontrolingu a kalkulácii aspoň 2 roky – podmienkou
  • Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka slovom i písmom (komunikácia na dennej báze)
  • Veľmi dobré PC znalosti
  • MS Excel – na pokročilej úrovni (pokročilé funkcie, kontingenčné tabulky, atď.)
  • Presnosť, spoľahlivosť, analytické myslenie, komunikatívnosť
  • Znalosti z oblasti IFRS 15 výhodou

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie
  • 13. plat, po 5tich odpracovaných rokoch 14.plat
  • Cafeteria systém benefitov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • Firemné akcie, teambuildingy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1200 (Eur/mes)

Krušovce

Krátka Kristína

kristina.kratka@zkw.sk

+421908297924

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg