Projektový manažér (m/ž)

Náplň práce / Job description

  • Riadenie zákazníckych projektov v spolupráci s odbornými oddeleniami na dosiahnutie stanovených cieľov z hľadiska nákladov, termínov a kvality
  • Celková technická, termínová a nákladová zodpovednosť za jednotlivý projekt
  • Zabezpečenie kvalitatívneho a nákladového povedomia v projektovom tíme
  • vytvorenie rámcových podmienok pre motivovaných zamestnancov
  • Zabezpečenie záujmov projektu a zákazníka
  • Zisťovanie, zdokumentovanie a reporting spokojnosti zákazníka
  • formulovanie internej projektovej zákazky s projektovým tímom
  • Zabezpečenie transferu know-how z predprojektovej fázy do projektového tímu
  • Projektový controlling

Požiadavky / Requirements

  • VŠ technického smeru (alebo preukázateľné technické myslenie)
  • Výborná komunikácia v anglickom jazyku podmienkou /v nemeckom jazyku je výhodou
  • Pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle /výrobnom odvetví nutnosťou
  • Skúsenosti vo vedení projektov v automobilovom priemysle sú preferované
  • Projektovo-orientované myslenie
  • Silný tímový duch
  • Schopnosť motivovať seba a členov tímu
  • Osobnosť lídra a profesionálne vystupovanie

  • Kreatívna práca v stabilnom teame v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Kariérny rast, profesionálna sebarealizácia
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch 14. plat – vernostný bonus
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Caffetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou, od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky.

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1900 (Eur/mes)

Krušovce

Blehová Radoslava

radoslava.blehova@zkw.sk

+421 945 399 007

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg