Projektový svetelný technik

Náplň práce / Job description

  • Koordinácia tímu v rámci projektu (projektovej organizácie)
  • Vedenie interných vývojových projektov
  • Vývoj nových komplexných svetlometov a zlepšovanie existujúcich produktov v predvývojovej, vývojovej a RFQ fáze.
  • Vývoj svetelno-technických komponentov a systémov (reflektory, šošovky, svetelné vodiče atď.) podľa požiadaviek zákazníka spracovaných v CAD-systéme CATIA a zdokumentovanie vývoja v PDM systéme (Team Center)
  • Zabezpečenie realizovateľnosti v kontexte danej technológie a svetelného konceptu
  • Technické spracovanie dopytov zákazníka, tvorba a prezentácia svetelno-technického konceptu
  • Podpora a spolupráca na vývoji simulačných programov
  • Koordinácia výroby svetelno-technických prototypov
  • Koordinácia procesu implementácie subkomponentov svetlometov vyvýjaných v inej pobočke(moduly, šošovky)

Požiadavky / Requirements

  • min. 3-ročná prax a skúsenosti na pozícii vývojový inžinier (optika, svetelná technika, elektronika) a preukázateľné znalosti optiky (fyziky svetla) a matematiky
  • skúsenosti s vedením a koordináciou tímu v rámci projektovej štruktúry
  • skúsenosti s vedením projektov výhodou
  • CAD znalosti /prax v CATIA V5
  • pokročilá používateľská úroveň MS Office (Excel, Word a PowerPoint)
  • komunikácia na profesionálnej úrovni (kontakt – zákazník – dodávateľ)
  • dobré technické a logické myslenie
  • kreativita, presnosť
  • tímová práca, samostatnosť
  • ochota zúčastňovať sa služobných ciest a nočných jázd u zákazníka

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

  • kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • kariérny rast, profesionálna sebarealizácia, podpora interného talentu
  • interné aj externé školenia
  • flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • možnosť práce z domu
  • možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • príspevok na dopravu
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch vernostný bonus
  • bonusové programy
  • spoločenské a športové firemné podujatia
  • kafetéria systém benefitov

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1600 (Eur/mes)

Krušovce

Lucia Kubičková

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

best-recruiter-logo