R&D svetlomety – Trainee program pre študentov/absolventov VŠ

Náplň práce / Job description

Čo budete u nás v rámci trainee programu robiť?

  • Spolu s nami vývíjať inovatívne produkty v oblasti automobilového osvetlenia pre našich zákazníkov
  • Podieľať sa na technických riešeniach a tímových úlohach pre naše projekty
  • Pracovať so softvérmi ako sú Catia, Speos, LucidShape, Eagle, CANoe a ďaľšie
  • Komunikovať s kolegami v rámci oddelenia inžinieringu
  • Školiť sa na projektovej úrovni – konštrukcia, výkresová dokumentácia, svetelná technika, elektronika a ďaľšie
  • Inovovať, napredovať, učiť sa
  • Pracovať s najnovšími technológiami
  • Vyvíjať komplexné mechatronické systémy
  • Zúčastňovať sa vývoji dizajnu automobilov

Požiadavky / Requirements

Dajte nám o sebe vedieť ak:

  • Ste študent/ absolvent VŠ s techickým zameraním (ideálne optika, svetelná technika, konštrukcia, elektronika a elektrotechnika a pod.)
  • Vo voľnom čase sa priatelite s technikou
  • Ste fanúšikom automotive
  • Rozumiete si s angličtinou alebo nemčinou
  • Radi sa vzdelávate
  • Ste tímový hráč
  • Môžete pracovať min. 3 dni v týždni na brigádu, skrátený úväzok alebo 5 dní na plný úväzok

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

  • Vo dne i v noci pracujeme na zrode „svetla“. Aj Vy sa môžete stať súčasťou tímu, ktorý napreduje, inovuje a prekonáva výzvy, aby na konci tunela bolo „svetlo“.
  • Navyše ponúkame:
  • Možnosť spolupráce pri diplomovej práci
  • Inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev
  • Kreatívnu prácu v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Interné školenia
  • Jazykové vzdelávanie
  • Ďaľšie zaujímavé benefity radi predstavíme na pohovore

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 900 (Eur/mes)

Krušovce

Lucia Kubičková

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

best-recruiter-logo