Recepčná na zástup MD

Náplň práce / Job description

  • Zodpovednosť na zabezpečenie plynulého chodu recepcie
  • Vybavovanie telefonickej a emailovej agendy
  • Uvítanie návštev a starostlivosť o návštevy
  • Plánovanie denných stretnutí, príprava catteringu počas meetingov a výpomoc pri plánovaní kapacitne významných eventov spoločnosti
  • Starostlivosť o sklad pracovných pomôcok, pravidelné objednávanie tovaru a inventarizácia
  • Zodpovednosť za agendu dennej pošty, vedenie protokolu
  • Výpomoc pri starostlivoti o vozový park firmy (servis, umývanie áut, evidencia a vydávanie vozidla)
  • Ďaľšie úlohy vyplývajúce z pokynov nadriadeného

Požiadavky / Requirements

  • Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou a nemeckého jazyka súčasne je výhodou
  • Vodičský preukaz sk.B je PODMIENKOU/ aktívny vodič
  • Prax a predchádzajúce skúsenosti v administratíve
  • Pokročilý užívateľ – MS office (Word, Excel, PowePoint), Outlook
  • Príjemné a reprezentatívne vystupovanie, profesionálna komunikácia
  • Trpezlivosť a proaktívny zákaznícky prístup
  • Dobré organizačné schopnosti
  • Ochota k tímovej spolupráci
  • Flexibilita

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • príspevok na dopravu
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch vernostný bonus
  • príspevky zo sociálneho fondu, bonusové programy
  • spoločenské a športové firemné podujatia
  • kafetéria systém benefitov

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 900 (Eur/mes)

Krušovce

Lucia Kubičková

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

best-recruiter-logo