Referent oddelenia manažmentu nástrojov

Náplň práce / Job description

  • Správa kmeňovách dát vstrekovacích foriem a artiklov
  • Spracovanie dochádzky zamestnancov oddelenia
  • Komunikácia s dodávateľmi nástrojov
  • Objednávanie vzorových dielov a vzorkovanie
  • Monitorovanie vybavenia objednávok a aktualizácia stavu v plánovacom systéme
  • Vytváranie pravidelných reportov
  • Ostatné administratívne činnosti podľa potreby oddelenia

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/VŠ vzdelanie /technika/ ekonomika preferovaná
  • angličtina slovom aj písmom (úroveň pokročilý B2)
  • Ovládanie PC – balíka MS Office, Outlook a pod.
  • Skúsenosti s konštruovaním v CAD systémoch /Catia – sú výhodou
  • Spoľahlivosť, samostatnosť
  • Zmysel pre presnosť, flexibilita
  • Schopnosť tímovej spolupráce

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom tíme v spojení s najmodernejšími technológiami
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch – vernostný bonus
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Kafetéria systém benefitov

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 850 (Eur/mes)

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg