SAP consultant – SD/CO

Náplň práce / Job description

  • Vývoj inovatívnych koncepcí a implementácia sofistikovaných poradenských riešení v oblasti Supply Chain Management
  • Vyhodnocovanie a definovanie procesných KPI, podpora ich trvalo udržateľnej implementácie a proaktívna podporova procesu zmien na oddeleniach
  • Samostatná optimalizácia SAP ERP modulov (najmä SAP MM, SD, QM, CO) a následná implementácia inovácií v existujúcom systéme na pozadí S4Hana
  • Práca v tíme formou poradenstva medzi predajom a distribúciou a ostatnými oblasťami – najmä logistika, kvalita, kontrola, zákaznícky servis
  • V závislosti od fázy projektu v implementačnom projekte možnosť flexibilne prevziať poradenskú úlohu: analýza, návrh procesov, prototypovanie, implementácia prostredníctvom prenájmu alebo vývoja, testovanie, zavádzanie a podpora
  • Poradenstvo v architektúre digitalizácie a IOT

Požiadavky / Requirements

  • min. 2 ročná prax a preukázateľné znalosti v SAP module – MM, SD, QM, CO
  • SAP certifikáty sú vítané
  • Skúsenosti s poskytovaním poradenstva / konzuláciou v SAP
  • Znalosti podnikových procesov vo výrobe resp. automotive výhodou
  • Plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou
  • Ochota a chuť cestovať
  • Veľmi dobré PC znalosti – MS office, Outlook – pokročilý
  • Vysoká miera samostatnosti.
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť
  • Analytické myslenie

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Zaujímavé benefity formou kafetérie
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia (Vianočný večierok, ZKW bežecký deň a ďaľšie)
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • Možnosť práce z domu
  • Príspevok na dopravu
  • 13. plat do výšky 100%
  • po 5tich rokoch vernostný bonus 14. plat
  • Bonusové programy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1800 (Eur/mes)

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg