SAP coordinator

Náplň práce / Job description

  • Poskytovanie technickej podpory počas implementácie nových SAP modulov (sklad, výroba, plánovanie…)
  • Vedenie a riadenie implementácie plánu projektu
  • Spolupráca s konzultantami spoločnosti SAP, sledovanie a riešenie problémov
  • Úzka komunikácia s vývojovým tímom
  • Koordinácia vykonávania projektu
  • Analyzovanie, sledovanie výkonnosti a kontrolovanie výsledkov
  • Príprava správ, prezentácií a dokumentov súvisiacich s projektmi
  • Podporovanie pracovných tímov (koordinácia projektu, technické riešenia, komunikácia)
  • Kontrolovanie kvality testovacieho procesu, dodržiavanie metodiky a navrhovanie vhodného spôsobu riešenia zistených nedostatkov
  • Reportovanie manažérovi projektu v prípade nárastu problémov, ktoré sa vyskytnú v danej oblasti.
  • Školenie, koordinácia a podpora SAP key user-ov
  • Zabezpečenie kontroly a prípadnej korekcie hlavných údajov pred migráciou
  • Práca aj s inými zdrojmi IT na podporu komplexných operácií výroby a správy materiálov

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/VŠ vzdelanie/preferovaná oblasť počítačových informačných systémov, IT, počítačového inžinierstva
  • Priame skúsenosti s projektom implementácie SAP-u (min. 1 live-go projekt)
  • Dobrá znalosť globálnej šablóny SAP
  • Plynulá znalosť anglického jazyka je nutná, pokročilá znalosť nemeckého jazyka je výhodou
  • Znalosti podnikových procesov vo výrobe alebo v oblasti financií sú preferované
  • Konfiguračné schopnosti a schopnosť porozumieť podnikovým procesom v moduloch MM a PP sú nutné (v module SD- výhodou)
  • Skúsenosti z výrobného prostredia, z automobilového priemyslu sú preferované
  • Schopnosť vysvetliť technické informácie netechnickým ľuďom (používateľom)
  • Vysoká miera samostatnosti
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • Možnosť práce z domu
  • Príspevok na dopravu
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch – vernostný bonus
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1900 (Eur/mes)

Krušovce

Kubičková Lucia

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg