Senior PLC programátor

Náplň práce / Job description

  • Programovanie zdrojového kódu riadiaceho systému zariadenia
  • Vývoj, simulácie a implementovanie riadiacich systémov
  • Práca s automatizačnou technikou
  • Programovanie PLC Siemens
  • Vykonávanie údržby a opráv technických systémov
  • Zabezpečenie plynulého chodu výroby

Požiadavky / Requirements

  • Prax v programovaní PLC min. 4 roky a nutná znalosť programovania PLC Siemens
  • Znalosti v oblasti elektrotechniky, mechatroniky
  • Znalosť čítania technickej dokumentácie
  • Min. vyhláška 508/2009 Z.z. § 21 podmienkou
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
  • Ochota pracovať na 2 zmeny (6:00-14:00,14:00-22:00)
  • Spoľahlivosť, precíznosť a logické myslenie
  • Iniciatívnosť a proaktívny prístup pri riešení problémov

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 10tich smerov zdarma
  • Práca v 2-zmennej prevádzke
  • 13. plat
  • Po odpracovaní 5tich rokov 14.plat
  • Príspevky zo SF rôzneho charakteru
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1600 (Eur/mes)

Krušovce

Kubičková Lucia

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg