Senior SAP Quality & Business Process Management Consultant

Náplň práce / Job description

  • Konzultácia, technická podpora SAP Quality & Business Process Management na základe požiadaviek pre všetky skupiny ZKW
  • Analýza, design, návrh, údržba, a implementácia zmien v systému na základe štandardov
  • Vyvíjanie inovatívnych konceptov, tvorba a následná implementácia sofistikovaných poradenských riešení
  • Definovanie podrobného plánu vývojových požiadaviek
  • Zavádzanie procesných, kvalitatívnych a nákladovo optimalizovaných logistických konceptov
  • Podpora a spolupráca naprieč oddeleniami závodov na medzinárodnej úrovni
  • Spolupráca s tímom pri testovaní funkcionalít, sledovanie a riešenie problémov
  • Zodpovedanie za analýzu, návrh a dizajn, údržbu a podporu funkcionality modulu
  • Podieľanie sa na globálnom implementačnom projekte SAP ako konzultant pre Quality & Business Process Management modul
  • Reportovanie v rámci úloh vyplývajúcich z projektov a v prípade nárastu problémov, ktoré sa vyskytnú v danej oblasti
  • Služobné cestovanie do ZKW skupín, prevažne do materskej spoločnosti v AT (v pomere do 40% pracovného času)

Požiadavky / Requirements

  • min. 3 – 5 ročná prax a preukázateľné znalosti v SAP Quality & Business Process Management module
  • Skúsenosti s poskytovaním poradenstva / konzuláciou v SAP
  • Znalosti podnikových procesov vo výrobe resp. automotive výhodou
  • Plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou
  • Ochota a chuť cestovať
  • Veľmi dobré PC znalosti – MS office, Outlook – pokročilý
  • Vysoká miera samostatnosti.
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť
  • Analytické myslenie

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou, od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky.

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • Možnosť práce z domu
  • Príspevok na dopravu
  • 13. plat do výšky 100%
  • po 5tich rokoch vernostný bonus 14. plat
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)
  • Bonusové programy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1800 (Eur/mes)

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg