Senior účtovník

Náplň práce / Job description

  • Vypracovanie daňových priznaní a analýz podľa požiadaviek nadriadených, spracovanie návrhov na skvalitnenie procesov
  • Spolupráca pri spracovaní ročnej účtovnej závierky podľa lokálnych aj IFRS predpisov
  • Spolupráca pri spracovaní daňových priznaní (DzP, DPH, KV, SV…)
  • Spracovanie mesačných výsledkov a analýz podľa požiadaviek nadriadeného
  • Kontrola účtovníctva (týždenná, mesačná, spracovanie návrhov procesov na skvalitnenie kontroly účtovníctva)
  • Kontakt pre auditorov a daňových poradcov
  • Podpora pre finančné plánovanie
  • Spracovanie návrhov procesov finančnej učtárne v súvislosti s prípravou na implementáciu SAP S4 HANA
  • Spolupráca na analýzach a vypracovanie návrhov na zlepšovanie Working Capital
  • Príprava, spracovanie, kontrola platieb
  • Inventarizácie pridelených účtov

Požiadavky / Requirements

  • ukončené obchodné, resp. ekonomické vzdelanie
  • prax v oblasti účtovníctva (min 5 rokov)
  • skúsenosti s riadením tímu/organizovaním práce finančnej učtárne VÍTANÉ
  • znalosť anglického / nemeckého jazyka – na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
  • MS Office pokročilý (Excel, Word, Outlook)
  • skúsenosti s SAP FI/CO VÝHODOU

Finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky.

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie
  • 13. plat, po 5tich odpracovaných rokoch 14.plat
  • Cafeteria systém benefitov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • Firemné akcie, teambuildingy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1600 (Eur/mes)

Krušovce

Andelová Michaela

michaela.andelova@zkw.sk

+421 917 099 001

Naše ocenenia

best-recruiter-logo