Skenovací merací technik

Náplň práce / Job description

  • Meranie rozmerových a tvarových charakteristík dielov na 3D skeneri (GOM) podľa výkresovej dokumentácie
  • Stanovenie najvhodnejšej stratégie merania a tvorba meracieho programu
  • Príprava dielov na meranie, povrchová úprava striekaním
  • Spracovanie požiadaviek na meranie, usporiadanie dieov pred a po meraní
  • Spracovanie nameraných údajov (ukladanie, posielanie protokolov, Teamcenter systém)
  • Vedenie záznamov o meraniach
  • Starostlivosť o meracie zariadenie a pracovné pomôcky
  • Spolupráca pri analyzovaní príčin odchýliek v rámci interného / externého spracovania reklamácií

Požiadavky / Requirements

  • Vzdelanie technického smeru
  • Znalosť anglického jazyka – výhodou
  • Odborná znalosť geometrickej špecifikácie výrobkov (GD&T)
  • Precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • Interné zaškolenie na pozíciu

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky.
Finálna výška bude závisieť od znalostí a skúseností úspešného kandidáta.

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame, práca s modernými technológiami
  • 13. plat, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1100 (Eur/mes)

Krušovce

Blehová Radoslava

radoslava.blehova@zkw.sk

+421 945 399 007

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg