Špecialista na logistickú dokumentáciu a systémy

Náplň práce / Job description

Vytváranie potrebnej dokumentácie pre riadenie logistických procesov pre zefektívnenie logistických procesov.
Navrhovanie nápravných opatrení na odstránenie zistených nedostatkov v spolupráci s kolegami z iných oddelení.
Analyzovanie logistických procesov a následne vyhodnocovanie , navrhovanie odchylkového riadenia za účelom odstránenia zistených nedostatkov v logistickom systéme.
Plánovanie a následné vypracovanie návrhov na zabezpečenie intralogistiky vo výrobnom procese ( plánovanie supermarketov a logistických plôch na úseku montáže, vytváranie logistických tokov materiálu pri nábehu nových projektov ).
Aktívna spolupráca pri interných a externých logistických auditoch.

Požiadavky / Requirements

SŠ/VŠ vzdelanie s technickým zameraním
Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (min. B2)
Ovládanie PC – balíka MS Office, Outlook a pod.,
Systém Xpert výhodou
Skúsenosti v oblasti automotive, logistiky výhodou
spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť
schopnosť tímovej spolupráce

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

ZKW ponúka inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev.
Svojim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • 13. plat, príspevky zo sociálneho fondu, Cafeteria a ďalšie benefity
  • flexibilná pracovná doba
  • podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • firemné akcie, teambuildingy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Krušovce

Roman Divinec

roman.divinec@zkw.sk

Naše ocenenia

best-recruiter-logo