Špecialista správy dokumentov a systému

Náplň práce / Job description

  • Zodpovednosť za organizáciu stretnutí
  • Spracovanie a distribúcia reportov, príprava reportovania KPI
  • Objednávanie v systéme OPIC, SAP a EXPERT
  • Úprava a oprava dát v QS1 a EXPERT systémoch
  • Vedenie prehľadu plánovaných dovoleniek a služobných ciest, vedenie prehľadu pracovných odevov, pracovných pomôcok, vybavenia GP
  • Organizácia školení
  • Spracovanie písomnej agendy (kontrola dokumentov v podpisovej knihe), podľa potreby vybavovanie telefonátov so zákazníkmi a dodávateľmi.
  • Prípravy pri nástupoch nových zamestnancov (objednávanie IT vybavenia, nastavenie užívateľských kont)
  • Zadávanie neprítomností (lekár, NHV, dovolenka a iné) do systému SAP, poskytovanie informácií o dochádzke

Požiadavky / Requirements

  • Stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania s príslušnou praxou
  • Znalosti práce s PC – Excel, Word, Power Point, Internet
  • Anglický jazyk slovom a písmom
  • Nemecký jazyk výhodou
  • Vysoká miera samostatnosti
  • Schopnosť pracovať pod stresom
  • Presnosť
  • Spoľahlivosť
  • Zmysel pre poriadok
  • Priateľské a profesionálne vystupovanie

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÉMU KANDIDÁTOVI A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom tíme v spojení s najmodernejšími technológiami
  • 13. plat, 14.plat po odpracovaní 5 rokov v spoločnosti, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity
  • flexibilná pracovná doba
  • podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • firemné akcie, teambuildingy

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov.

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Krušovce

Radoslava Blehová

radoslava.blehova@zkw.sk

+421 945 399 007

Naše ocenenia

best-recruiter-logo