Špecialista zabezpečenia nástrojov

Náplň práce / Job description

  • Uvoľňovanie konceptov nástrojov (nástroje na výrobu plastov, formy do vstrekolisov) v stanovených termínoch
  • Sledovanie, dodržiavanie a aktualizácia projektových termínov podľa objednávok na dodávateľov.
  • Sledovanie, dodržiavanie a aktualizácia projektových termínov v predsériovej fáze.
  • Zabezpečenie dodržania špecifikácií podľa projektov a ZKW štandardu nástrojov.
  • Nákladovo optimálne zabezpečenie nástrojov a uvoľňovanie nástrojov – dodržiavanie nákladov
  • Hodnotenie a uvoľňovanie konceptov nástrojov
  • Zabezpečenie nástrojov pre plasty a manipuláciu podľa procesných nariadení.
  • Zabezpečenie dielov predsérie podľa procesných nariadení.
  • Sledovanie a priebežná aktualizácia termínov v systéme plánovania.
  • Spätné hlásenia projektových predpisov a aktualizácia plánov v systéme plánovania.
  • Systematické riešenie problémov v rámci procesu uvoľňovania nástrojov.
  • Vykonávanie občasných drobných opráv, údržby a analýzy nástrojov podľa potreby v zmysle bezpečnostných predpisov.

Požiadavky / Requirements

  • minimálne SŠ vzdelanie technický/strojársky/plastársky odbor, preferovaný
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
  • Skúsenosti s konštrukciou a stavbou nástrojov, prípadne prax v oblasti nákupu VÝHODOU
  • Znalosti CATIA V5 VÝHODOU
  • Základné znalosti technológie plastov
  • Schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne
  • Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa VŠ

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
  • 13. plat, po 5tich odpracovaných rokoch 14.plat, príspevky zo sociálneho fondu, Cafeteria a ďalšie benefity
  • flexibilná pracovná doba
  • podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • firemné akcie, teambuildingy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Krušovce

Krátka Kristína

kristina.kratka@zkw.sk

+421908297924

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg