Inžinier zvárania plastových dielov

Náplň práce / Job description

  • odlaďovanie zváracieho zariadenia v predsériovej fáze projektu (vibračné zváranie, laserové zváranie plastov )
  • podpora procesného tímu pri vývoji produktu
  • nastavovanie parametrov zariadení pre zváranie plastov,
  • optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie ich zlepšovania
  • vypracovávanie technologických postupov výroby
  • zodpovednosť za vypracovanie a aktualizáciu internej dokumentácie podľa IATF 16949
  • podpora výrobného personálu (nastavovačov) z hľadiska odstraňovania príčin zmätkovitosti počas výroby
  • podpora pri odstraňovaní závad na zváracich zariadeniach (vibračné zváranie, laserové zváranie plastov ) a ostatných prídavných zariadeniach

Požiadavky / Requirements

  • min SŠ vzdelanie s maturitou (odbor strojársky, technické zameranie)
  • znalosť vibračných a laserových zariadení – PODMIENKOU
  • znalosť zariadení od spoločnosti Branson – výhodou
  • znalosť práce s robotom ABB (vytváranie trajektórii a úprava – výhodou)
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • skúsenosti na pozícií technológ, procesný inžinier zvárania plastov – výhodou
  • ovládanie technologických postupov – výhodou
  • aktívny prístup k práci s orientáciou na výsledok
  • ovládanie VZV pre výmenu nástrojov na zariadeniach – výhodou

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÉMU KANDIDÁTOVI A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

  • Kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch – vernostný bonus, 14.plat
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Caffetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie.

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1380 (Eur/mes)

Krušovce

Radoslava Blehová

radoslava.blehova@zkw.sk

+421 945 399 007

Naše ocenenia

best-recruiter-logo