Technik laboratória spoľahlivostných skúšok

Náplň práce / Job description

  • Vykonávanie technických skúšok materiálov, komponentov a hotových dielcov
  • Termínové detailné plánovanie vývojových skúšobných plánov v spolupráci s oddelením vývoja a kvality.
  • Vykonávanie a odsúhlasovanie skúšok podľa predpísaných štandardov
  • Vyhodnocovanie a dokumentovanie výsledkov skúšok prostredníctvom zadaných vzorov
  • Dodržiavanie stanovených termínov a následne plnohodnotná, zrozumiteľná interpretácia výsledkov meraní
  • Zadávanie skúšok na externé laboratóriá po odsúhlasení s projektovým tímom

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/VŠ vzdelanie s technickým zameraním preferovaná elektrotechnika, elektronika prípadne mechanika, strojárstvo a pod.
  • Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (min. B1)
  • Znalosti skúšobných metód a postupov a skúsenosti s platnými normami a štandardmi v automobilovom segmente sú preferované
  • Ovládanie PC – Excel, Word, Outlook a pod.
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita
  • Zmysel pre presnosť
  • Schopnosť tímovej spolupráce

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

  • Kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat
  • 14. plat po 5tich rokoch – vernostný bonus
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Caffetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 950 (Eur/mes)

Krušovce

Kristína Krátka

kristina.kratka@zkw.sk

+421908297924

Naše ocenenia

best-recruiter-logo