Technik laboratória spoľahlivostných skúšok

Náplň práce / Job description

  • Vykonávanie technických skúšok materiálov, komponentov a hotových dielcov
  • Termínové detailné plánovanie vývojových skúšobných plánov v spolupráci s oddelením vývoja a kvality.
  • Vykonávanie a odsúhlasovanie skúšok podľa predpísaných štandardov
  • Vyhodnocovanie a dokumentovanie výsledkov skúšok prostredníctvom zadaných vzorov
  • Dodržiavanie stanovených termínov a plohodnotná a zrozumiteľná interpretácia výsledkov meraní
  • Zadávanie skúšok na externé laboratóriá po odsúhlasení s projektovým tímom

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/VŠ vzdelanie s technickým zameraním (elektrotechnika, elektronika, strojárstvo a pod.)
  • Angličtina alebo nemčina slovom aj písmom (min. B1)
  • Skúsenosti skúšobných metód a postupov a skúsenosti s platnými normami a štandardmi sú preferované
  • Ovládanie PC – balíka MS Office, Outlook a pod.
  • Spoľahlivosť, samostatnosť
  • Zmysel pre presnosť
  • Analytické myslenie
  • Flexibilita
  • Schopnosť tímovej spolupráce

  • Kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Kariérny rast, profesionálna sebarealizácia a podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • Príspevok na dopravu
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch – vernostný bonus
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Kafetéria systém benefitov

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 950 (Eur/mes)

Krušovce

Kubičková Lucia

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

best-recruiter-logo